30 تن از خادمان راهیان نور در جبهه‌های مقاومت به شهادت رسیده‌اند

[ad_1]

سردار ادیبی :

30 تن از خادمان راهیان نور در جبهه‌های مقاومت به شهادت رسیده‌اند

چهارشنبه ۲۸ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۰

کد مطلب : 10237

دبیر ستاد مرکزی راهیان نور کشور گفت: 30 تن از شهدای مدافع حرم که در کشورهای عراق و سوریه به شهادت رسیده‌اند، خادمان راهیان نور بودند.

30 تن از خادمان راهیان نور در جبهه‌های مقاومت به شهادت رسیده‌اند

به گزارش راهیان نور، سردار سرتیپ دوم پاسدار «نادر ادیبی» دبیر ستاد مرکزی راهیان نور، با اشاره به مشارکت جهادی برخی اعضا و خادمان راهیان نور در مقابله با دشمن تکفیری اظهار داشت: راهیان نور یکی از بسترهای زندگی جهادی است و کسانی که در راهیان نور حضور پیدا می‌کنند با شناخت عمیقی که از ارزش‌هایی چون جهاد و مقاومت پیدا کرده در راه مبارزه با خصم گام بر می‌دارند.

 
وی افزود: خادمان و کارکنان راهیان نور با اطلاعاتی که از شهدای جنگ تحمیلی کسب کرده و همچنین به واسطه حشر و نشری که با رزمندگان و پیشکسوتان دفاع مقدس دارند، با فرهنگ دفاع مقدس یعنی ایثار و شهادت مانوس شده و لذا با معرفت و شناخت مناسبی در ادامه دادن راه شهدا پیشگام هستند.

 
سردار ادیبی گفت: در طی سال‌های گذشته تعدادی از خادمان راهیان نور به جبهه‌های مقاومت و مقابله با تکفیری‌ها اعزام شدند و تاکنون 30 شهید مدافع حرم را از خادمین راهیان نور که از برادران پاسدار، بسیجی و ارتشی بودند را در مناطق عملیاتی جبهه مقاومت داشتیم.

انتهای پیام/

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *