اولین کاروان راهیان نور شمال غرب مهاباد از مناطق عملیاتی بازدید کردند

[ad_1]

به گزارش راهیان نور، حجت الاسلام طیب نژاد مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه مهاباد ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: شهادت اوج بندگی است، شهادت کار انسان های بزرگ و با عظمت است؛ خانواده هایی که شهدایی را تقدیم انقلاب اسلامی کرده اند بسیار گرامی و با  عظمت هستند.

 
وی در ادامه افزود: آذربایجان غربی حدود 12 هزار شهید را به این انقلاب تقدیم کرده است؛ همچنین بیش از 230 هزارشهید برای حفظ جمهوری اسلامی به شهادت رسیده اند.

 
طیب نژاد همچنین در ادامه بیان داشت: امنیتی که امروز بحمدالله درکشور ما وجود دارد به خاطر شهدا و خانواده شهدا است، امنیت امروز به آسانی به دست نیامده است و امروز هم علاوه بر ایثار شهدا و جانبازان و خانواده های آنها و با رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) با اتحاد قبایل و مذاهب مختلف در کشور نه تنها جنگی نیست بلکه آرامش و امنیت حکم فرماست.

 
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه مهاباد در پایان گفت : امروز دشمن از طریق استفاده از فضای مجازی و ماهواره قصدگرفتن ایمان جوانان مسلمان ما را دارد؛ باید به جوانان آگاهی داد و با کار زینبی پیام شهدا را به گوش نسل جوان رساند تا کشور همچنان در امنیت و آرامش بماند.

 
انتهای پیام/

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *