اعزام ورزشکاران استان زنجان به راهیان نور شمالغرب

[ad_1]

به گزارش راهیان نور، رئیس سازمان بسیج ورزشکاران استان زنجان گفت: 44 نفر از ورزشکاران استان زنجان در قالب اردوی راهیان نور به شمالغرب کشور اعزام می‌شوند.

طیب امیری در گفت‌وگو با خبرنگار راهیان نور با بیان اینکه سازمان بسیج ورزشکاران استان زنجان در سال جاری برنامه‌های مختلفی را برای ورزشکاران بسیجی استان در نظر گرفته است، اظهار کرد: یکی از این برنامه‌ها ارائه مشاوره رایگان در بخش‌های مختلف به ورزشکاران زنجانی است.

وی از اعزام ورزشکاران بسیجی استان زنجان به کاروان‌های زیارتی راهیان نور شمالغرب کشور خبر داد و افزود: اعزام این کاروان‌ها بر اساس برنامه‌ریزی از ۲۴ مردادماه آغاز و در روز ۲۵ همان ماه نیز به پایان می‌رسد.

رئیس سازمان بسیج ورزشکاران استان زنجان با بیان اینکه کاروان‌های راهیان نور شمالغرب به بانه اعزام می‌شوند، گفت: این کاروان‌ها در طول سفر از محل‌هایی چون مناطق یادمان‌های “بوالحسن، کوخان، محل شهادت شهید زین‌الدین، سیرانبند و شهرستان سردشت” محل عملیات نصر ارتفاعات “بولفت” و “دوپازا” بازدید می‌کنند.

امیری با بیان اینکه سهمیه در نظر گرفته شده برای اعزام کاروان ورزشکاران بسیجی استان زنجان ۴۴ نفر است، تصریح کرد: این اردوها تنها در بخش آقایان برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه مهلت پایانی ثبت نام اردوهای راهیان نور شمالغرب کشور برای ورزشکاران بسیجی تا ۲۰ مردادماه است، ابراز کرد: علاقه‌مندان برای ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سازمان بسیج ورزشکاران استان واقع در مجموعه ورزشی انقلاب مراجعه کنند.

رئیس سازمان بسیج ورزشکاران استان زنجان اظهار کرد: ورزشکاران بسیجی در طول سفر  اردوی راهیان نور شمالغرب در کاروان بانه پادگان شهید نصراللهی اسکان پیدا می‌کنند.

انتهای پیام/

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *