اعزام نخستین کاروان راهیان نور بسیج فرهنگیان کردکوی به مناطق عملیاتی غرب کشور

[ad_1]

به گزارش راهیان نور، نخستین کاروان راهیان نور بسیج فرهنگیان شهرستان کردکوی امروز به مناطق عملیاتی غرب کشور اعزام شدند.

 
مسؤول اردویی و راهیان نور سپاه شهرستان کردکوی در حاشیه اعزام این کاروان راهیان نور، اظهار کرد: اردوهای راهیان نور برای شناسایی، معرفی و روشن نگه‎داشتن جبهه و جنگ برای جوانان امروز و نسل‎های آینده است تا با تلاش‎ها و جانفشانی‎های دوران دفاع مقدس آشنا شوند.

 
محمدحسین ربیع‎نژاد تصریح کرد: لازمه برخورداری از جوانان دلیر و داشتن کشوری پویا انتقال ایثار، فداکاری و دولاوری‎های جوانان دوران دفاع مقدس به نسل امروز است.

 
وی با اشاره به فرامین امام راحل مبنی بر اینکه اسلام با یاد شهدای کربلا زنده است، افزود: در دوران دفاع مقدس جوانان این مرز و بوم برای حفظ تمامیت ارضی و حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی یاران جان شیرین خود را فدا کردند که انتقال این جانفشانی‎ها به جوانان امروز و نسل‎های آینده کشورمان بیمه خواهد شد.

 
مسؤول اردویی و راهیان نور سپاه شهرستان کردکوی با اشاره به اینکه حضور در مناطق جنگی یکی از راه‎های زنده‎ نگه داشتن یاد و خاطره شهداست، بیان کرد: همه ما باید قدردان خانواده شهدا باشیم، آنها را ترک نکنیم و به ‎عنوان یک مجموعه راهگشا و پایدار جامعه از آنها یاد کنیم تا ایثار، گذشت و چگونه زندگی کردن را از آنها درس بگیریم.

 
ربیع‎نژاد مسؤول اردویی و راهیان نور سپاه شهرستان کردکوی متذکر شد:  امروز 44 نفر از بانوان بسیجی معلم به مناطق عملیاتی غرب کشور اعزام شدند و در مجموع در نوروز سال‎جاری حدود 300 نفر از مردم کردکوی به اردوهای راهیان نور جنوب کشور اعزام شدند.

 
انتهای پیام/

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *