اجرای نمایش رزمی فرهنگی"با افلاکیان"در اردوگاه توحید کرمانشاه

[ad_1]

به گزارش راهیان نور، علی یوسفی راد مسئول اردویی راهیان نور سپاه نبی اکرم (ص) کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: با توجه به اینکه کرمانشاه بعنوان یکی از سه استان میزبان راهیان نور در ایام تابستان است، سازمان اردویی راهیان نور سپاه نبی اکرم (ص) همانند سنوات گذشته مقدمات اجرای نمایش رزمی فرهنگی “با افلاکیان ” را فراهم نموده است.

 
وی افزود: این نمایش هرشب در اردوگاه توحید کرمانشاه اجراء و کاروان های راهیان نورراعزامی از استان های مختلف کشور از آن بهره خواهند برد.

 
مسئول اردویی راهیان نور سپاه نبی اکرم (ص) کرمانشاه ادامه داد: در این راستا اقداماتی انجام شده است که از جمله آن آمادگی هنروران و مجموعه مجری نمایش رزمی فرهنگی و فضای  اجراء می باشند.

 
وی خاطر نشان کرد: نمایش پرداختی است به مجموعه حوادث دروان دفاع مقدس در استان کرمانشاه و رشادت های رزمندگان غیور کشورمان در برابر نفاق، عملیات پاوه و آزاد سازی این شهر به همراه نقش شهید والامقام مصطفی چمران، بازخوانی عملیات مرصاد، بمباران شهر کرمانشاه و دفاع قهرمانانه عشایر غیور این استان در شهرهای قصر شیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب از جمله موضوعاتی است که به نمایش گذاشته می شود.

 
یوسفی راد در پایان یادآور شد: بازگشت آزادگان سرفراز به میهن اسلامی از مرز خسروی و استقبال گسترده مردم از این غیورمردان بخش پایانی نمایش است.

 
انتهای پیام/

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *